bg
alanyaisrehberi
Trafik Kazası Hasar Danışmanlık 08/07/2016

Trafik Kazası Hasar Danışmanlık

Günümüzde kişilerin kullandıkları araçları için zorunlu olarak yaptırmak oldukları zorunlu trafik sigortası bize külfet olarak gelse de trafik kazası danışmanlık firmaları bunu pozitif yönde değerlendirerek halkın faydasını sağlamak için uğraşmakta.

Günümüzde tüm yurttaşlarımız hayatları boyunca trafikten kendilerini soyutlamaları mümkün olmadığı için trafik içinde yaşamaya mecbur olduklarından dolayı hayatlarını ve geride bırakabilecekleri yakınlarının hayatlarını bir nebze de olsun garanti altına almak için çaba sarfederlerken. Trafik zorunlu araç sigortası araç içindeki kişilerin ve yayaların hayatlarının ve yakınlarının bir nebzede olsa yaşamlarını kimseye muhtaç olmadan sağlamak için kurulmuş bir sigorta şeklidir.

Biz Türk milleti olarak ilk olarak malımıza gelen zararı karşılama çabası içinde olsak da trafik kazası danışman şirketleri bu olayı kişilerin ve yakınlarının menfaatine dönüştürmek için yoğun çaba harcamaktadırlar.

Son 10 yıl içerisinde trafik kazası geçiren vefat eden kişilerin yakınlarının zorunlu trafik sigortasından tazminat alma haklarının olduğunu bilmenizi isteriz. Trafik kazası neticesinde sürekli sakat kalan ( vücudunun herhangi bir yerinde platin  vb) benzeri ameliyat geçirerek vücut fonksiyonlarında kısıtlama olan kişilerinde destekten yoksun kalma tazminatı alabileceklerini unutmamak gerekir.

Bu haber 604 kez okundu.
Girişimcilik Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. Trafik Kazası Hasar Danışmanlık (605 kez okundu.) - 08/07/2016
  2. 2. Alanya tek çatı altında (775 kez okundu.) - 05/03/2015
  3. 3. ALKOD (ALANYA ÇEVRE KORUMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ) (804 kez okundu.) - 10/01/2015
  4. 4. Sağlam Yanmaz Boya (1281 kez okundu.) - 07/06/2014
Facebook Yorumları